Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gajowice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Potępa

Potępa(Gajowice + 11 km)

176 625 zł4 097 m² 43,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

do sprzedania pięknie zlokalizowane działki w otoczeniu lasu i pobliżu rzeki Mała Panew. Działki położone w obrębie Potępa gmina Krupski Młyn ( przysiółek Kanol ) Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jesienna

Sikornik,Gliwice(Gajowice + 22 km)

2 900 000 zł8 367 m² 346,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 1560/3 i 1560/4 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Pniów

Pniów(Gajowice + 7 km)

240 000 zł817 m² 293,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana- pniów Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 817 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Pniów. Oferta idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ujazd

Ujazd(Gajowice + 20 km)

380 000 zł6 250 m² 60,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Sieroniowice. Miejscowość znajduje się przy strefie ekonomicznej Olszowa w gminie Ujazd. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wielowieś

Wielowieś(Gajowice + 4 km)

213 000 zł1 420 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1420 m2 (nr 1) w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe - maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej - 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Boruszowice

Boruszowice(Gajowice + 15 km)

176 220 zł801 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy w sprzedaży 11 działek budowlanych w Boruszowicach ( gmina Tworóg, powiat tarnogórski), bezpośrednio w sąsiedztwie lasu oraz rzeki. Działki o powierzchni od 801 m2 do 1585.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry(Gajowice + 20 km)

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry(Gajowice + 20 km)

239 000 zł642 m² 372,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż tarnowskie góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 642 m2 usytuowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Oświęcimska

Makoszowy,Zabrze(Gajowice + 23 km)

1 286 850 zł3 290 m² 391,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3290 m z pozwoleniem na budowę 7 budynków | Zabrze Makoszowy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3290 m położona w Zabrzu - dzielnica Makoszowy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie(Gajowice + 20 km)

189 600 zł2 370 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 maja. Działka objęta miejscowym planu zagospodarowania przestrzennego, oznaczana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gajowice

Gajowice,śląskie

68 250 zł1 365 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dwie działki budowlane po ok.1365 m2 każda ( położone obok siebie ). Przeznaczenie działki : budowlana - może być z działalnością gospodarczą. Cena: 50 zł/m2. Cena dotyczy jednej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij