Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gajowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,30 m² 4 770,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul.Spokojna Na sprzedaż kawalerka położona w cetrum miasta Zabrze 28,3 m2 +piwnica 5m2. Niski czynsz - 220zł z funduszem remontowym Mieszkanie idealne na start dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 37,79 m - Zabrze, ul. Korzeniowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,79 m , położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Korzeniowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice łabędy Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł565 m² 391,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż widokowa działka budowlan0-rolna o powierzchni 565 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 502 zł30,29 m² 10 350,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,29 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gliwic - Ligocie Zabrzańskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł34,76 m² 3 423,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,76 m2, zlokalizowane w Pyskowicach przy ul. Ogrodowej 22, usytuowane na parterze kamienicy. Budynek po generalnym remoncie klatki schodowej, obejmującym:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł141,24 m² 6 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 600 zł1 726 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - tarnowskie góry - bytom - dk 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gajowice

Gajowice,śląskie

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Zamieszkaj na wsi, ta oferta zmieni Twoje życie. Oferujemy do sprzedaży dom w cichej miejscowości Gajowice, ok. 30 km od Gliwic, na drodze pomiędzy Wielowsią i Toszkiem. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gajowice

Gajowice,śląskie

439 000 zł400 m² 1 097,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Do sprzedania dom z budynkami gospodarczymi, na dużej działce, w niewielkiej miejscowości przy trasie Toszek-Wielowieś. Powierzchnia mieszkalna 100 m kw, wymaga remontu. Aktualnie część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajowice

Gajowice,śląskie

68 250 zł1 365 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dwie działki budowlane po ok.1365 m2 każda ( położone obok siebie ). Przeznaczenie działki : budowlana - może być z działalnością gospodarczą. Cena: 50 zł/m2. Cena dotyczy jednej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij